Aktuality

Nové knihy v júli

Pre našich stály i neregistrovaných čitateľov prinášame zoznam noviniek - nových knižných titulov v knižnici, ktoré sme zaevidovali v mesiaci júl. Vyberte si z našej ponuky a pomocou online katalógu si knihu objednajte alebo rezervujte.

Čítať ďalej…

koniky

Kone na betóne

Prázdninový program v Mestskej knižnici Kysucké Nové Mesto pokračoval podujatím Koníky v literatúre. Pozvanie prijalo 40 detí z Centra voľného času sv. Jakuba v Kysuckom Novom Meste. Hlavnou hviezdou bol pán Mojmír Kalužník so svojimi koníkmi a jeho dve spoločníčky Boba a Janka.

Čítať ďalej…

povesti

V kysuckých povestiach ukrytý poklad

Mestská knižnica Kysucké Nové Mesto si pripravila prázdninový program pre centrá voľného času v meste. Hneď 11.7. zavítalo do priestorov knižnice Centrum voľného času na Komenského ulici s p. Klušákovou. 

Čítať ďalej…

Letný výpožičný čas

Mestská knižnica KNM oznamuje svojim stálym čitateľom a používateľom letný výpožičný čas platný v mesiacoch júl a august.

 

Oddelenie pre dospelých

PO-PI 9.00 – 17.00 hod.

SO, NE, sviatky  - zatvorené

Oddelenie pre deti a mládež

PO-PI 10.00 – 17.00 hod.

SO, NE, sviatky  - zatvorené

Čítať ďalej…

Čitatelia v podzemí

Tretí ročník súťaže Čítajme o sto 6 je za nami. Knihovníčky zažili s najsčítanejšou triedou v Kysuckom Novom Meste zábavné dopoludnie plné hľadania indícií, športových knižných disciplín a rozšifrovávania knižných kódov.

Čítať ďalej…